Španielsko ide stavať okolo svojich miest v Afrike deväť metrové ploty proti migrantom

Španielska vláda plánuje postaviť okolo svojich severoafrických enkláv Ceuta a Melilla 30 stôp (9,14m) vysoké múry, aby zastavila nelegálnych migrantov.

Dnes tieto španielske mestá, ktoré ležia na severoafrickom pobreží chránia 3 metre vysoké ploty zakončené ostatným plotom. Napriek týmto prekážkam, ktoré ležia tesne za morom na španielskej pevnine na hraniciach s Marokom, zažili v posledných rokoch prílevy migrantov.

Podla správy talianskych novín Il Giornale, nebudú nové múry pokryté ostatným drôtom, aby predišlo zraneniam migrantov, ktorí sa dostanú na vrch steny. Bude tam však oceľový valec, ktorý im má sťažiť prienik.

Projekt vybudovania novej steny prichádza po útoku asi 50 migrantov na toto územie cez hranice do enklávy Melilla.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *