Spáchala samovraždu po tom, čo ju znásilnil migrant a políciu to nezaujímalo - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Spáchala samovraždu po tom, čo ju znásilnil migrant a políciu to nezaujímalo

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Švédska žena, ktorú minulý rok v marci znásilnil sýrsky utečenec, spáchala samovraždu. Tieto desivé správy zverejnil švédsky investigatívny žurnalista Joakim Magnus Lamotte.

Žena sa rozhodla ukončiť svoj život predávkovaním svojimi medikamentami, keď sa cítila zničená po brutálnom znásilnení a nemožnosti stíhať páchateľa, čo zosilnelo jej pocit bezmocnosti.

Migrant znásilnil spolu s jeho kamarátom ženu v jej vlastnom byte, kedy ako jej sused prišiel len na návštevu. Angelica v tom čase užívala tabletky na spanie a tak omámená bola násilne dotlačená do spálne, kde ju migrant znásilňoval proti jej vôli.

Dôkazy o znásilnení však prokurátor a polícia úplne ignorovali. Znásilnená mala DNA dôkazy a tiež fyzické rany po tele.

Jeden z obžalovaných dokonca priznal, že v tom čase boli v byte znásilnenej, avšak švédsky prokurátor sa rozhodol tento prípad uzavrieť kvôli nedostatku dôkazov.

Švédska žena nakoniec spáchala samovraždu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *