Slovensko

Soros: Trump bojuje o svoj politický život, urobí „čokoľvek, aby zostal pri moci“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ľavicový miliardár George Soros v stredajšom rozhovore vyhlásil, že prezident Donald Trump „bojuje“ o svoj život, a špekuloval, že prezident urobí „čokoľvek, aby zostal pri moci.

„Aj v Spojených štátoch môže byť prezidentom zvolený podvodník s dôverou, ako je Trump, a podkopať demokraciu zvnútra, to povedal Soros talianskemu denníku La Repubblica. „Ale v Štátoch máte veľkú tradíciu bŕzd a protiváh a zavedených pravidiel. A predovšetkým máte ústavu. Som teda presvedčený, že sa z Trumpa vykľuje prechodný jav, ktorý, dúfajme, skončí v novembri.

Soros potom vyhlásil, že prezident Trump zostáva „veľmi nebezpečný, A tvrdí, že“ bojuje o politický život a urobí čokoľvek, aby sa udržal pri moci.

Nie je to prvýkrát, čo sa Soros, dlhoročný demokratický darca, ktorý nalial miliardy do progresívnych záležitostí, ohradil proti prezidentovi Trumpovi.

V májovom rozhovore zakladateľ Open Society Foundations tvrdil, že Trump by bol „diktátorom“, keby nebolo USA ústavy. Povedal, že prezident sa počas pandémie koronavírusu sám ničí.

„Donald Trump by chcel byť diktátorom, to povedal Soros pre Independent. „Ale nemôže ním byť, pretože v Spojených štátoch existuje ústava, ktorú ľudia stále rešpektujú. A zabráni mu to robiť určité veci. To neznamená, že sa o to nepokúsi, pretože doslova bojuje o politický život.

„Poviem tiež, že som vložil svoju vieru do Trumpa, aby sa zničil, a on predčil moje najdivokejšie očakávania,“ dodal.

Soros podľa nedávnych záznamov Federálnej volebnej komisie (FEC) nalial 52 miliónov dolárov do politických výdavkov počas volebného cyklu 2020.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *