Šok v Trnave! Budú v rómskych hliadkach pracovať aj Kotlebovci?

Tak toto od Kotlebových prívržencov určite nikto nečakal! Po medializácii plánov zriadiť v meste Trnava rómsku poriadkovú hliadku sa niektorí z nich chystajú zúčastniť na výberovom konaní. (na foto: Daniel Blažek a poslanec NR SR Milan (foto vľavo), Marián Mišún a Marian Kotleba (foto vpravo))

Už tento štvrtok (8.augusta) o 10.00 hodine, sa v zasadacej miestnosti prednostu Mestského úradu v Trnave uskutoční v skutku zaujímavé  výberové konanie. Záujem o prácu v rómskej poriadkovej hliadke prejavili aj niektorí z Kotlebových prívržencov.  

„Na základe ponuky práce, kde dotyčná osoba jasne porušila zákon s tým, že uprednostňuje jednu rasu pred ostatnými, som nemal iné východisko než podať Trestne oznámenie a zároveň som poslal žiadosť o túto prácu, kde som popravde uviedol, že nie som rómskeho pôvodu. Na moje prekvapenie mi odpovedali s tým, že ma pozývajú na výberové konanie 8.8.2019“ informoval Daniel Blažek, ktorý sa ani na sociálnej sieti facebook netají svojim obdivom ku kotlebovcom.  

Podobnou informáciou vyrukoval aj známy občiansky aktivista Radovan Hynek, ktorý v uvedenej veci podal rovnako trestné oznámenie. Ten dokonca informoval, že pomôcť so získavaním dôkazov mu bývalý trnavský mestský policajt a člen Kotlebovej strany Marián Mišún.

„Priatelia, asi viete, že som podal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, lebo na oficiálnej webovej stránke mesta Trnava bolo umiestnené oznámenie o výberovom konaní na dve pracovné miesta zamestnanca miestnej občianskej poriadkovej služby, pričom kandidáti musia byť príslušníci rómskej menšiny. Keďže tento krok je protiústavný, pomoc pri získavaní dôkazov mi ponúkol člen K-ĽSNS Marián Mišún, ktorý je známy napr. pálením modrej handry. Marián sa takisto rozhodol, že sa zúčastní tohto výberového konania. ( Osobné údaje na tejto fotografii boli vymazané )“ napísal Hynek.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353