Šok v Trnave! Budú v rómskych hliadkach pracovať aj Kotlebovci? - MAGAZÍN 1
Slovensko

Šok v Trnave! Budú v rómskych hliadkach pracovať aj Kotlebovci?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tak toto od Kotlebových prívržencov určite nikto nečakal! Po medializácii plánov zriadiť v meste Trnava rómsku poriadkovú hliadku sa niektorí z nich chystajú zúčastniť na výberovom konaní. (na foto: Daniel Blažek a poslanec NR SR Milan (foto vľavo), Marián Mišún a Marian Kotleba (foto vpravo))

Už tento štvrtok (8.augusta) o 10.00 hodine, sa v zasadacej miestnosti prednostu Mestského úradu v Trnave uskutoční v skutku zaujímavé  výberové konanie. Záujem o prácu v rómskej poriadkovej hliadke prejavili aj niektorí z Kotlebových prívržencov.  

„Na základe ponuky práce, kde dotyčná osoba jasne porušila zákon s tým, že uprednostňuje jednu rasu pred ostatnými, som nemal iné východisko než podať Trestne oznámenie a zároveň som poslal žiadosť o túto prácu, kde som popravde uviedol, že nie som rómskeho pôvodu. Na moje prekvapenie mi odpovedali s tým, že ma pozývajú na výberové konanie 8.8.2019“ informoval Daniel Blažek, ktorý sa ani na sociálnej sieti facebook netají svojim obdivom ku kotlebovcom.  

Podobnou informáciou vyrukoval aj známy občiansky aktivista Radovan Hynek, ktorý v uvedenej veci podal rovnako trestné oznámenie. Ten dokonca informoval, že pomôcť so získavaním dôkazov mu bývalý trnavský mestský policajt a člen Kotlebovej strany Marián Mišún.

„Priatelia, asi viete, že som podal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, lebo na oficiálnej webovej stránke mesta Trnava bolo umiestnené oznámenie o výberovom konaní na dve pracovné miesta zamestnanca miestnej občianskej poriadkovej služby, pričom kandidáti musia byť príslušníci rómskej menšiny. Keďže tento krok je protiústavný, pomoc pri získavaní dôkazov mi ponúkol člen K-ĽSNS Marián Mišún, ktorý je známy napr. pálením modrej handry. Marián sa takisto rozhodol, že sa zúčastní tohto výberového konania. ( Osobné údaje na tejto fotografii boli vymazané )“ napísal Hynek.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *