ŠOK! Policajt jej roztrhol slúchadlá a nasilu jej chcel vziať mobil! Má právo sa takto správať? - MAGAZÍN 1
Slovensko

ŠOK! Policajt jej roztrhol slúchadlá a nasilu jej chcel vziať mobil! Má právo sa takto správať?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo video, ktoré si natočila Slovenka, keď ju policajný príslušník upozorňoval na jej prechádzanie cez cestu.

Slovenku policajt upozorňuje, že prechádza cez cestu a nie cez priechod na to určený. Počas diskusie jej však drží jej vlastné slúchadlá a po tom, čo sa ho žena opýta, kde má menovku a povie mu, že si to natočí do médii, jej slúchadlá roztrhne, čím ich úplne poškodí.

Matka poškodenej sa k incidentu vyjadrila takto “Dobrý deň, dcéra mi až po vyše dvoch týždňoch ukázala video, na ktorom je evidentne policajný príslušník. Roztrhol jej pomaly nové slúchatka, lebo vraj išla mimo priechodu. Vážený pán policajt sa mal ale uvedomiť, lebo tam, kde sa to stalo je minimum premávky a prechody sú od seba dosť vzdialené. Dcéra je vždy obozretná, aj keď počúvala hudbu alebo ani nepočúvala, tak určite si dávala pozor. A aj keby nie, tak naozaj je toto správne riešenie?”

Podla nás si však policajný príslušník nemôže dovoliť znehodnotiť cudzí majetok a jeho správanie bolo profesionálne nezvládnuté. Aký paragraf mu dovoľuje zhabať cudziu vec a ešte ju zničiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *