ŠOK na tlačovke! Novinári vedeli skôr, ako to celé dopadne? Po tomto Kotleba odišiel! VIDEO: - MAGAZÍN 1
Slovensko

ŠOK na tlačovke! Novinári vedeli skôr, ako to celé dopadne? Po tomto Kotleba odišiel! VIDEO:

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dlho očakávaná tlačová konferencia, kde sa mali vyjadriť predsedovia strán ĽSNS a Vlasť na ich spolupráci ukázala jednu zvláštnosť. Harabin mal podla všetkého zaslať vyjadrenie o nespolupráci s ĽSNS ešte počas priameho rokovania s Kotlebom.

Redaktorka TV Markíza povedala, že novinárom prišla celá tlačová správa (ktorú Harabin čítal po rokovaní), ešte počas rokovania s Marianom Kotlebom. To by znamenalo, že Štefan Harabin to mal celé dopredu naplánované a Kotleba tam šiel zbytočne. Harabin pri tejto otázke ostal nesvoj a odpovedal, že on takúto správu nedal. Prišla však z jeho tlačového oddelenia strany Vlasť a dostali ju všetky médiá.

Kotleba po tejto otázke od novinárky poďakoval, že to spomenuli a tlačovú konferenciu opustil so slovami: “Bolo to dosť zvláštne, ja naozaj sa na tom už nechcem podieľať.”

Po odchode Kotlebu sa zmenila tlačovka na frašku. Novinári sa pýtali Harabina, prečo jeho strana ešte počas rokovaní poslala novinárom informáciu, že sa nedohodli. Harabin to poprel a tvrdí, že niekto mohol zmanipulovať email jeho strany. “Cez ESET sa dostali do mojich poznámok” povedal novinárom. Tak či tak, by to mal Harabin pripravené celé dopredu, aj keby mu niekto ukradol poznámky a Kotlebu pozýval zbytočne.

Kotlebovi sa tiež nepáčilo, že Harabin chce užšiu spoluprácu so stranami Smer a SNS.

“Mňa veľmi mrzelo, že jedna z počiatočných podmienok…. bola aká si užšia spolupráca so stranami SMER a SNS. My sme akúsi integráciu s týmito stranami absolútne odmietli, pretože ich viníme, za to, v akom stave sa dnes Slovensko nachádza.”

Po týchto slovách Kotleba odišiel:

Celú tlačovú konferenciu si môžete pozrieť tu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *