Sociálna sieť neblokuje pedofilné stránky, ale národnostné okamžite - MAGAZÍN 1
Slovensko

Sociálna sieť neblokuje pedofilné stránky, ale národnostné okamžite

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Twitter sa rozhodol tolerovať pedofilných deviantov a ich stránky.

Stalo sa tak po nátlaku “odborníkov” ako sú Dr. James Cantor z kanadského Toronta a jeho kolegovia z Anglicka, Nemecka a ďalších pokrokových západných krajín. Preto si teraz detí chtiví pedofili môžu verejne na twitteri vymieňať poznatky z lákania detí k pedofilným hrám a ďalšie “užitočné” skúsenosti.

Dr. Cantor sa zasadzuje za postupnú legalizáciu pedofílie, napríklad presadzuje, aby sa pedofili mohli verejne uspokojovať na sexuálnych hračkách, ktoré budú reálne pripomínať malé deti.

Je to jeden z ďalších globalistických pokusov plne legalizovať pedofíliu a zničiť tradičnú rodinu, bielu rasu a belošské národy. Pre zaujímavosť si pripomeňme, že za zakladateľa pedofilného hnutia bol považovaný v USA žijúci imigrant židovského pôvodu Wilhelm Reich.

Pokrok ale robia pedofili v spolupráci s LGBTI komunitou a ich sponzorov aj u nás. Pochodujú dúhových pochodoch a liberálni politici aj u nás ich nepriamo potichu podporujú. Takisto aj liberálne médiá, ktoré píšu o pedofiloch (SME, Refresher).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *