Smutný príbeh nemeckého dôchodcu, na ktorom sa vybúril somálsky migrant - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Smutný príbeh nemeckého dôchodcu, na ktorom sa vybúril somálsky migrant

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pred desiatimi mesiacmi bol dôchodca Rentner Detlef J. (75) brutálne zbitý somálskym migrantom Alim M (25). Ten ho v nočných hodinách bezdôvodne niekoľkokrát udrel do hlavy a mal vraj pri tom dokonca vykrikovať „Allah Akbar“.

Dnes je Ralf stále pripútaný na nemocničné lôžko a má zviazané ruky, pretože si pri nočných morách, ktoré ho sprevádzajú, vytrhával hadičky z paží.

Syn Ralfa potvrdil, že má jeho otec poškodené prehĺtacie svaly a bol dlho vyživovaný vnútrožilovo. Dnes má zavedenú žalúdočnú trubicu a od doby útoku schudol 20 kilogramov.

Aktuálne synovia hľadajú opatrovateľský domov, pretože jeho hospitalizácia v nemocnici by sa mala chýliť ku koncu. Jeho stav sa však nelepší. Rodina bohužiaľ nemá dostatok prostriedkov na financovanie pobytu v takom domove.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *