Smutný pohľad na ťažko pracujúcich chlapov! Všetko je zavreté a obedovať musia v zime a špine na zemi!

Pre každého stavbára je obed aspoň tou chvíľkou, kedy v obľúbenej vývarovni či jedálni si umyje ruky, dá si teplú polievku a hlavné jedlo. O túto chvíľku z ťažkého pracovného dňa ich pripravili nariadenia.

Stavbári tak mohli vyhľadať aspoň terasami prekryté reštaurácie, kde sa mohli na chvíľu skryť pred zlým mrznúcim počasím. Aj to je už minulosťou a nové pravidlá zatvárajú aj terasy.

Ťažko pracujúci chlapi tak nemajú na výber a svoje jedlo si častokrát musia zjesť pod holým nebom a v poriadnej zime. Niektorí síce majú stavbu, kde sa môžu schovať, no nie všetci. A práve tí posielajú vláde odkaz.

„Pán Matovič, pán Mikas, choďte medzi ľudí, ktorí musia aj v tejto zime pracovať vonku!
Máte pocit, že si títo ľudia nezaslúžia aspoň sa v teple naobedovať!
Treba občas zájsť aj medzi ľudí a počúvať aké majú problémy. Nestačí iba vydávať príkazy a nariadena z teplučkého Hotela Bôrik.“ píšu na sociálnej sieti.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353