Slovensko

Smutný odkaz na zatvorenej prevádzke hygienikom: Skrachovali sme a prišli o prijem 4 rodiny. Dúfam ste na seba hrdí, že slúžite prasatám!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prevádzky musia zatvárať a kompenzácia od štátu sú v nedohľadne. Väčšina si musí brať úvery, aby mohli splácať dlhy. Iní to aj vzdali. Zatvorené prevádzky však nie sú všetko. So zatvorenou prevádzkou sú ľudské osudy a ľudia sa pýtajú, kým má vláda stovky miliónov na vojenskú techniku, prečo nemá pre Slovákov, ktorí prišli o prácu?

Na jednej z prevádzok v Humennom stojí odkaz: „Táto prevádzka bola zatvorená nasilu bez kompenzácie. O živobytie a prijem prišli 4 rodiny!!! Keď ste prišli na kontrolu, tak verím, že ste na seba hrdí, že môžete slúžiť prasatám, ktorých prijem je 5000€, či je pandémia, alebo nie je!“

One Reply to “Smutný odkaz na zatvorenej prevádzke hygienikom: Skrachovali sme a prišli o prijem 4 rodiny. Dúfam ste na seba hrdí, že slúžite prasatám!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *