Smerák Kamenický šokoval! Najviac si váži Merkelovú za to, čo urobila pre Nemecko! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Smerák Kamenický šokoval! Najviac si váži Merkelovú za to, čo urobila pre Nemecko!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V diskusnej relácii Na Telo na televízii Markíza sa stretli predseda parlamentu Boris Kollár a poslanec za stranu Smer Ladislav Kamenický. Tí okrem iného odpovedali aj na divácke otázky.

Jednou z otázok bolo aj to, ktorú političku si najviac vážia. Bez váha odpovedal Boris Kollár, že najviac si váži prezidentku Zuzanu Čaputovú. Trochu nečakane odpovedal Ladislav Kamenický, ktorý si nevybral slovenskú političku, ale vyslovil meno nemeckej kancelárky Angely Merkelovej. Dodal, že je to preto, čo urobila pre Nemecko za tie roky. Ešte v roku 2015 kancelárka Angela Merkelová naznačila, že Nemecko otvára svoje dvere utečencom pred vojnami v Sýrii a Afrike. Po týchto slovách sa spustila obrovská migrácia z týchto krajín a Európu zaplavili ľudia z nich.