Politika

Smerácky starosta sa nechal nachytať na sociálnej sieti, ako malý chlapec. Keď to uvidíte, budete sa chytať za hlavu

Na sociálnych sieťach a celkovo na internete je plno nezmyslov, na ktoré ľudia klikajú.

Čomu ale uveril starosta obce Močenok Roman Urbánik (Smer, SNS), nebudete veriť! Na stránke „Jen Ženy“, ktorá sa venuje ženskému publiku uverejnili fotografiu rozmazanej ženy v plavkách. Fotografia bola chyták naozaj len pre najblbších! Admin stránky nahovoril ľudom, že ak do komentáru napíšu číslovku 2, niečo sa stane!

A hádajte kto sa nachytal… Starosta obce Urbánik, ktorý si asi naozaj myslel, že žena sa mu zobrazí v plnej kráse. Aspoň vidíme, ako trávia svoj čas starostovia zo Smeru či SNS.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

3 Replies to “Smerácky starosta sa nechal nachytať na sociálnej sieti, ako malý chlapec. Keď to uvidíte, budete sa chytať za hlavu

  1. Som presvedčený že jedinný kto sa tu zhovadil je Admin a vy sami!!!čo je na tom take smiešne že starosta chcel vidieť“peknu ženu?“no dokazoval s tým že je chlap a nie LGBT a či to urobil v jeho pracovnom čase,prestavke?alebo mal voľno?VAM IDE LEN HLAVNE O TO ZHOVADIŤ STRANU SMER-ĽS!!!ALE ZHOVADILI STE LEN SAMI SEBA!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *