Slovensko

Smeráckeho šéfa Soc. poisťovne si Kollárovci nechávajú. Sme Rodina so Smerom?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Boris Kollár a jeho hnutie, ktoré bojuje proti korupcii, mafii a predovšetkým Smeru sa ukazuje, že až tak proti Smeru nebojuje.

Kollárovci dostali ministerstvo sociálnych vecí a rodiny, kde šéfuje Milan Krajniak. Pod týmto ministerstvo funguje aj sociálna poisťovňa, kde je stále šéfom smerácky gazda Ľubomír Vážny. Vážny bol aj ministrom dopravy za čias schvaľovania mýtneho tendra, ktorý ostro kritizovali aj Matovičovci.

Toto o vážnom povedal Matovičov poslanec Ján Marosz:

„Bývalý minister dopravy za Smer – Ľubomír Vážny, ktorý stál pri zrode tejto zlodejiny (mýtny tender, pozn. red.), namiesto vyvodenia dôsledkov voči svojej osobe, nehanebne útočí na nezávislé orgány tohto štátu a dehonestuje ich predstaviteľov. Svojím dnešným vystúpením potvrdil to, čo v hnutí OĽaNO tvrdíme už dávno: Ľubomír Vážny by mal okamžite rezignovať z postu šéfa Sociálnej poisťovne. Zároveň by si mali v strane Smer upratať kandidátku tak, aby sa už takíto ľudia nedostali vo februári do parlamentu.“

O Vážnom, ktorého zatiaľ Kollárovci na poste šéfa Sociálnej poisťovne podržali povedal v minulosti dnešný premiér Matovič toto:

„Pri podvode, akým je mýtny tender, kde nás zločinecká organizácia s názvom Smer okradla o 700 miliónov eur, je verejný záujem dramaticky vyššie v rebríčku hodnôt. Hnutie OĽaNO odmieta kryť páchateľov najväčšieho podvodu, ktorý strana Smer za 12 rokov svojej vlády spáchala.“

Voliči Borisa Kollára by sa mali zamyslieť nad tým, koho si zvolili a komu tak dôverujú. Je naozaj Kollár bojovník proti mafii alebo je to len šikovný milionár, ktorý má perfektné herecké výkony?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *