Slovinsko zastavilo používanie vakcíny Janssen. Umrela len 20 ročná žena - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Slovinsko zastavilo používanie vakcíny Janssen. Umrela len 20 ročná žena

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovinsko od utorka nebude používať vakcínu od spoločnosti Johnson & Johnson proti ochoreniu Covid-19. Dôvodom je úmrtie 20 ročnej ženy, ktorá umrela na následky podania vakcíny od tejto firmy.

Slovinsko pozastavilo očkovanie vakcínou Janssen v septembri po tom, čo žena zomrela na krvácanie do mozgu a krvné zrazeniny len niekoľko dní po očkovaní. Odborná komisia v správe potvrdila, že žena zomrela na následky imunitnej trombotickej trombocytopénie vyvolanej vakcínou.

“Dočasné pozastavenie očkovania vakcínou Janssen, ktoré platí doteraz, sa stane trvalým,” vyhlásil minister zdravotníctva Janez Poklukar na tlačovej konferencii po tom, čo komisia zverejnila svoje zistenia. 

Niekoľko dní po očkovaní vakcínou Janssen zomrela v máji aj manželka istého slovinského diplomata pôsobiaceho v Paríži. 

4 Replies to “Slovinsko zastavilo používanie vakcíny Janssen. Umrela len 20 ročná žena

    1. poŠukanú Baťovú isto netrápia nočné mory, veď splnila misiu, totálne znemožnila SputnikV. Bratislavskí slniečkárski kaviarnici boli z toho v tranze🤪.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *