Slovensko

Slovenský lekár vyzýva: Zrušme už všetky opatrenia a vnímajme covid ako chrípku!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenský lekár nevidí novú mutáciu vírusu až tak hrozivo a myslí si, že treba prestať počítať nakazených, chorých aj hospitalizovaných.

Na sociálnej sieti sa vyjadril lekár Slavomír Such: „Zrušiť, ale že úplne všetky obmedzenia a pristupovať ku covidu ako ku chrípke s možnosťou dobrovoľnej vakcinácie. Prestať počítať nakazených, chorých, hospitalizovaných. Prestať s registráciou na hraniciach a testovaním, najlepšie od zajtra,“ píše na Facebooku Slavomír Šuch, lekár internej JIS a urgentného príjmu v nemocniciach Čadca a Trstená a oddelenia urgentného príjmu v Martine.

Prečo?

– máme monoklonálne protilátky na kauzálnu liečbu
– máme rastúce kvórum zaočkovaných
– každá ďalšia mutácia vírusu je menej toxická, napriek zvýšenej virulencii
– na Slovensku sa vírus v populácii prakticky nevyskytuje
– ľudia sa nebránia používaniu R – O – R v rizikových situáciách
– Ivermectin a všetka podporná vitamínová liečba je volne dostupná
– verejnosť je dostatočne, možno až príliš informovaná o všetkých aspektoch Covid – 19 a vie sa podľa toho správať.

Vyzývam týmto pandemickú komisiu aj krízový štáb aby ukončili svoju činnosť a štát prešiel do tichého monitoringu šírenia vírusu.

Zrušením bezplatného testovania pre verejnosť a zároveň požadovanie povinných testov za účelom ochrany verejného zdravia štátne autority prekročili pomyslenú čiaru, cez ktorú sa už nemôžemepreniesť bez prejavenia odporu.

Navyše, pre zaočkovaných a osoby po prekonaní Covidu sú nepotrebné aj R – O – R . Ak ich od nich autority vyžadujú, tak len kvôli ochrane tých, ktorí Covid neprekonali a ktorí neboli očkovaní.

Strašne tu trčí rukopis nemenovaného autora opatrení v pozadí, asi ako slama z jeho tenisiek…a tá jeho pomsta verejnosti za oprávnené reptanie verejnosti proti prefinancovaným rýchlokvaseným kontajnerovým MOMkám je tak prvoplánová, ako jeho mačací šampón..