Slovensko

Slovenský kňaz prinútil mladé dievča k orálnemu sexu a potom ju vzal na spoveď

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenský kňaz zneužíval len 12 ročné dievča na sexuálne praktiky. On však tvrdí, že sa zamiloval a nevnímal tak vekový rozdiel. „Zaľúbil som sa. My sme si písali a bola veľmi inteligentná. Ja som prestal vnímať ten vekový rozdiel,“ hovorí bývalý kňaz.

Podľa dievčaťa ju mal kňaz „namotávať“ kupoval jej darčeky a neskôr ju volal do kina. Chcel sa s ňou aj zahrať. Dievčine písal aj to, že masturbuje a pri tom na ňu myslí. Jej sa to hnusilo, vtedy ešte ani nevedela, čo presne sa pri sexe robí. Hovorila, že si to po kaplánových správach googlila. Hovoril jej vraj aj, že majú zakázanú lásku a že keby ho začala bozkávať, neodolá jej.

„Ja by som hru možno vynechal a rovno by som ti bozkával. Potom by to už išlo samo,“ písal jej správy. Na fare ju zobral do postele a tam mali orálny sex. Hneď po tomto akte ju zobral na spoveď. Dievča nechápalo, čo sa deje, a cítilo vinu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *