Slovensko

Slovenský farár odhovára ľudí, aby sa dali zaočkovať. Radšej umrie, ako sa nechať šikanovať štátom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenský farár Štefan Kľúčik z obce Bolešov (okres Ilava) odhovára ľudí, aby sa dali zaočkovať, a tvrdí, že na covid radšej umrie, než by do neho mali pichnúť vakcínu.

„Veď radšej nech ma nakazí covidom môj neočkovaný či očkovaný brat, sestra, ako by som jeho alebo seba musel vidieť šikanovaného týmto štátom a oberaného o slobody práva či majetok. A za seba, radšej zomriem slobodný na covid ako neslobodný vo väzení len preto, že ich vakcínu už nepotrebujem, nechcem alebo nemôžem, lebo som pochopil, že ide len o neustálu manipuláciu a vydieranie,“ píše farár Štefan Kľúčik veriacim, informuje Nový čas.

Keď ho Nový Čas kontaktoval, odmietol sa vyjadriť, starosta obce však už povedal, že prípad bude riešiť. „Myslím si, že najlepšie by bolo, keby sme všetci počúvali odborníkov, ale, samozrejme, každý má právo vyjadriť sa,“ povedal denníku starosta obce Bolešov, podľa ktorého sa tento spôsob šírenia dezinformácií nepáči ani veriacim. 

One Reply to “Slovenský farár odhovára ľudí, aby sa dali zaočkovať. Radšej umrie, ako sa nechať šikanovať štátom”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *