Slovensko

Slovenský doktor žiaril šťastím a vakcínu prirovnal k narodeniu Ježiša Krista

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Doktor a bioetik Jozef Glasa v katolíckej televízii TV LUX bol celý vo vytržení z toho, že nás čakajú lepšie časy s prichádzajúcou vakcínou. Jeho slová šokovali viacerých a dokonca prirovnal príchod vakcíny proti koronavírusu k narodeniu Ježiša Krista.

Glasa hovorí v televízii, že je to až tak úžasné, že ľudia tomu až nechcú veriť. Podľa neho sa do vývoja vakcíny spojilo celé ľudstvo a dokázalo vytvoriť tak rýchlo vakcínu. Dnešná veda podľa slov Glasa dokáže desať rokov vývoja vakcíny „stlačiť“ do dvoch rokov a menej, a vytvoriť vakcínu.

Lekár si myslí, že očkovanie by malo byť povinné. Slovenská vláda ani ministerstvo zdravotníctva však takéto plány nemá a očkovanie má byť dobrovoľné. Je však možné, že zaočkovaní ľudia, budú mať nejaké výhody. Napríklad nebudú musieť nosiť rúška či iné, zatiaľ nešpecifikované.