Slovenský doktor žiaril šťastím a vakcínu prirovnal k narodeniu Ježiša Krista

Doktor a bioetik Jozef Glasa v katolíckej televízii TV LUX bol celý vo vytržení z toho, že nás čakajú lepšie časy s prichádzajúcou vakcínou. Jeho slová šokovali viacerých a dokonca prirovnal príchod vakcíny proti koronavírusu k narodeniu Ježiša Krista.

Glasa hovorí v televízii, že je to až tak úžasné, že ľudia tomu až nechcú veriť. Podľa neho sa do vývoja vakcíny spojilo celé ľudstvo a dokázalo vytvoriť tak rýchlo vakcínu. Dnešná veda podľa slov Glasa dokáže desať rokov vývoja vakcíny „stlačiť“ do dvoch rokov a menej, a vytvoriť vakcínu.

Lekár si myslí, že očkovanie by malo byť povinné. Slovenská vláda ani ministerstvo zdravotníctva však takéto plány nemá a očkovanie má byť dobrovoľné. Je však možné, že zaočkovaní ľudia, budú mať nejaké výhody. Napríklad nebudú musieť nosiť rúška či iné, zatiaľ nešpecifikované.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353