Slovensko

Slovensko možno skončí v núdzovom stave, aby nám zakázali vychádzanie z domu. Očkovaným ale dajú výhody

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister vnútra Roman Mikulec dnes pripustil možnosť vyhlásenia núdzového stavu. Ako vysvetlil, je nevyhnutný na zavedenie prípadného večerného zákazu vychádzania. Povedal to v relácii TV Markíza Na telo plus.

O všetkom sa ešte naďalej rokuje a my sa to dozvieme zajtra. „Nie je úplne všetko dohodnuté ani rozhodnuté,“ skonštatoval.

Nevylúčil, že očkovaní by mohli mať určité výhody, napríklad prístup k väčšiemu množstvu prevádzok. Režim v školách by sa oproti súčasnosti podľa ministra zatiaľ nemal meniť.

Vláda by mala v priebehu zajtrajška oznámiť, ako bude vyzerať nové sprísnenie opatrení. Podľa informácií Denníka N zavedie dvojtýždňový lockdown a úplne sa zatvoria hotely, reštaurácie, bary, ale aj posilňovne a kaderníctva. Presné informácie o tom, ako bude lockdown vyzerať však môžu byť do zajtra iné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *