Slovensko je opäť na smiech celému svetu. Z Matoviča si uťahuje taliansky novinár

Taliansky novinár David Carrette si na sociálnej sieti twitter uťahuje z nášho predsedu vlády Igora Matoviča.

Zábavné mu prišlo, že Igor Matovič počas štvrtkovej konferencie lídrov krajín EÚ namiesto zdieľania obrazovky použil analógovú pomôcku. Na vytlačenej mape Slovenska Matovič ukazuje rukou na niektoré z okresov, pravdepodobne v snahe popísať, ako u nás prebiehalo celoplošné testovanie.

Novinárovi z talianska to prišlo vtipné, keďže asi každý program na videohovory má možnosť zdieľania obrazovky a vedia to už aj deti na základnej škole. „Keď premiér nedokáže nájsť tlačidlo zdieľania obrazovky,“ znie popis reportéra Davida Carretta.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353