Slovenskí advokáti podali žalobu pre očkovanie na Medzinárodnom súde v Haagu. Podporuje ich celý svet - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovenskí advokáti podali žalobu pre očkovanie na Medzinárodnom súde v Haagu. Podporuje ich celý svet

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Advokáti Peter Weis, Marica Pirošíková a Erik Schmidt podali na Medzinárodnom trestnom súde v Haagu žalobu,  v ktorej žiadajú okamžite zastaviť testovaciu fázu vakcín  proti ochoreniu covid – 19 na ľuďoch a tiež zastavenie testovania asymptomatických ľudí. V tejto iniciatíve ich podporili aj skupina českých, francúzskych a britských advokátov a vedcov. Teraz žiadajú aj o podporu verejnosti.

Títo advokáti tvrdia, že majú dôkazy o tom, že vírus covid a vakcíny sú úmyselne vytvorené biologické zbrane, ktoré boli vypustené do spoločnosti postupne v dvoch fázach.

Od súdu očakávajú, že tieto dôkazy starostlivo posúdi a vinníkov odsúdi.

„Ak sa naša dôvera preukáže ako iluzórna, všetky vedecké a faktické dôkazy sprístupníme svetovej verejnosti,“ vyhlásili advokáti.

Na to je však potrebné riadne prešetrenie ich podania. Advokáti preto žiadajú verejnosť o podporu ich žaloby o zákaze očkovania experimentálnymi vakcínami a testovania asymptomatických osôb formou petície.

„Podpora našej žaloby neustále rastie. Chceme ukázať, že nielen zopár právnikov, lekárov a vedcov zo Slovenska má záujem o riešenie situácie na Medzinárodnom trestnom súde. Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti,“ píše vo svojej výzve advokát Peter Weis.

Z toho dôvodu vyzývajú verejnosť k podpísaniu ich výzvy. Tú okrem množstva Slovákov už podpísali aj občania iných krajín. Príkladom je Dallas, Cassablanca, Austrália či Keňa. Weis predpokladá, že popoludní sa pridajú aj občania iných štátov ako Británia či USA.

Petíciu môžete podpísať TU.

Text petície je v anglickom jazyku, preto vám prinášame jeho preklad do slovenčiny.

 

Vyšetrovanie a stíhanie osôb zodpovedných za zločiny proti ľudskosti

Vážený medzinárodný trestný súd a prokurátor Medzinárodného trestného súdu, pán Karim Khan a pani Karen Mosoti,

Nasledujúci signatári predkladajú Medzinárodnému trestnému súdu (ICC) a prokuratúre tento list na podporu:

(1) Spoločnej žiadosti o vyšetrovanie, ktoré za Spojené kráľovstvo predložili zástupcovia Melinda Mayne, Kaira S. McCallum (143/21), za Slovensko predložili zástupcovia Peter Weis, Marica Pirosikova, Erik Schmidt (133/21), za Francúzsko predložili zástupcovia Patrice Lepiller, Raphael Cohen (271/21) a za Českú republikú predložili advokátovi Tomasovi Nielsenovi (326/21) predložené tomuto súdu 12. augusta 2021.

(2) Čestného vyhlásenia doktorov/doktorandov. Richard M. Fleming, Luc Montagnier a Kevin McCairn predložili túto spoločnú žiadosť.

(3) Listu o podpore preživších nacistických koncentračných táborov Moshe Brown, Hillel Handler a Vera Sharav predložený 20. septembra 2021.

V každom prípade poskytnutý materiál, čestné vyhlásenia a dôkazy poskytli podložené informácie demonštrujúce zločiny proti ľudskosti páchateľmi vrátane, ale nielen, porušení:

(1) Norimberského kódexu z roku 1947

(2) Helsinskej deklarácie z roku 1964

(3) Medzinárodného paktu o občianskych a politických právach z roku 1967 a

(4) Zmluvy o dohovore o biologických zbraniach z roku 1975

Vyzývame ICC a Úrad prokurátora ICC a Styčný úrad OSN ICC, aby bezodkladne prijali spoločnú žiadosť o vyšetrenie, čestné vyhlásenia, list o podpore preživších nacistických koncentračných táborov a podporu dokumentov a materiálov a začali vyšetrovanie a trestné stíhanie týchto osôb uvedených v predložených dokumentoch a osôb uvedených v prieskumoch, depozícii a vyšetrovaní týchto osôb.

Richard M Fleming, PhD, MD, JD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *