Slovenskému podnikateľovi prišlo, koľko bude platiť tento rok za elektrinu. O tisíce mesačne viac! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovenskému podnikateľovi prišlo, koľko bude platiť tento rok za elektrinu. O tisíce mesačne viac!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ceny energii majú od nového roku masívne stúpnuť a Slováci si tak priplatia. Kristína Laššáková z ĽSNS uviedla dokumenty jedného z majiteľov prevádzky z Hornej Nitry. Z tej ceny sa musí každému človeku zatočiť hlava!

Kým doteraz Slovák platil za elektrinu vo svojej prevádzke mesačne 2500eur po novom to bude astronomických 7800eur!!!

“Dostal sa mi do rúk dokument, potvrdzujúci rapídny nárast cien energií. Tento dokument mi poslal jeden podnikateľ z Hornej Nitry. Momentálne stojí pred otázkou: “ako ďalej???”V maily popisuje aj situáciu v okolitých štátoch. Veď posúďte sami: “Od 1.1.2022 stúpne cena elektrickej energie pre malých a stredných podnikateľov zo 70,- eur za MW na závratnú sumu 200,- až 240,- eur za MW. Na porovnanie v USA sa cena pohybuje okolo 80,- za MW. Týmto sa stávajú slovenské malé a stredné podniky konkurenčne neschopné voči okolitým krajinám / Poľsko, Maďarsko / Orbán zastrešoval maximálne ceny energií. Slovensko predáva elektrickú energiu lacnejšie do Nemecka ako vlastným občanom!!!!!”Prikladám prílohu, kde je jasne vidieť cenu doteraz a cenu od 1.1.2022Ak ste si mysleli, že to nie je až také zlé…. tak dovoľte, je to ešte horšie!!!Pýtam sa….DOKEDY SI TO NECHÁME?????” píše na sociálnej sieti oblastná predsedníčka Ľudovej strany Naše Slovensko Kristína Laššáková.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *