Slovenského transsexuála sledujú tisíce slovenských detí a toto im ukazuje

Na novej sociálnej sieti Tik Tok, kde sú zaregistrované tisíce slovenských detí sa objavuje transsexuál, ktorý si hovorí jojosmejo. Tento mladý muž rómskeho pôvodu na svojich videách odpovedá na rôzne ideologické a spoločenské otázky.

Sleduje ho cez 40-tisíc užívateľov a kedže na Tik Toku sú väčšinou deti, má dosah práve na ne. Jojosmejo sa natáča v podprsenke a tvrdí, že Slovensko je zaostalé, lebo neakceptuje ľudí, ako je on samotný.

Smejo tvrdí detskému publiku, že môže byť aj ženou aj mužom, aj čímkoľvek, čím bude chcieť. Vo videu sa pri tom smeje tak veľmi, že mu vidieť chýbajúce zuby. Väčšinou sú jeho videá orientované ľahkou erotikou, kedy napríklad hovorí deťom, aby sa mu nepozerali na prsia a potom si vytiahne z výstrihu ponožku.

Aj takíto ľudia formujú na sociálnych sieťach slovenskú mládež.

@jojosmejo

Reply to @mom_of_two24

♬ original sound – jojosmejo

@jojosmejo

♬ original sound – jojosmejo

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *