Slovensko

Slovenská polícia presviedča k očkovaniu africkým spevákom. Presvedčila vás táto kampaň?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenská polícia na svojom facebookovom profile uverejnila video, ktoré má byť ďalšou kampaňou na očkovanie.

Vo videu sa Slovákom prihovára africká spevák, ktorý naspieval hit Hafanana, ktorý si pamätajú skôr staršie ročníky.

„Afric Simone spolupracuje s Policajným zborom na šírení dôležitého posolstva. Ako rodený Afričan podstúpil za svoj život množstvo očkovaní, o ktorých sa nám v Európe nikdy ani len nesnívalo. Preto keď videl, ako svet začína bojovať s Covidom-19, neváhal a dal sa zaočkovať. Nevidel v tom žiadnu prekážku a jeho vysoký vek je najlepším dôkazom, že vždy sa rozhodol správne, keď počúval rady lekárov.“ píše Polícia.

3 Replies to “Slovenská polícia presviedča k očkovaniu africkým spevákom. Presvedčila vás táto kampaň?

  1. Zabudli však, milí policajti, poznamenať, že sa dal zaočkovať vakcínami, ktoré boli už veľmi dlho testované…a sú účinné takmer 100%, preto sa podarilo zničiť záškrt, čierny kašel, osýpky….lebo tie vakcíny ozaj pomáhali, tieto „rýchlo odsúhlasené a nikym negarantované“ pomáhajú tak, ako vidíme…

  2. Ááááánoooo, zavíjajúca opica, to je to pravé orechové !!!!
    To, ak by mi povedali, že to oddnes budem musieť každý deň počúvať, tak si idem šľahnúť hneď a nazar tri mRNA jedové vpichy a som zachránený.
    Zbohom rodina, tej našej polúcii a konkrétne buzne Púchovskému z fejksbuku SPZ musí tlačiť na predĺženú miechu riadny hematóm. :))))))))))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *