Slovensko

Slovenská ekonomika v troskách a vládny poslanec Pročko rieši totálne nezmysly

Dnes sa v parlamente riešili naozaj nezmysly! Jozef Pročko, ktorý by rád na Slovensku videl aj migrantov (článok tu), a ktorý sa rád ukazuje na uliciach úplne nahý (video tu) sa dnes v bufete v Národnej rade dostal do konfliktu s poslancom Ľubošom Blahom. Údajne mal Pročko Blahu škrtiť a ten podáva trestné oznámenie. Celú situáciu vraj videl aj čašník.

To však nie je všetko a Pročko, ktorý je vládnym poslancom strany Igora Matoviča OĽANO, dnes riešil aj ďalší totálny nezmysel, ktorým chcel zase len zaujať jednoduchého voliča.

V parlamente žiadal o zdravotné zložky, pretože sa mu zdalo, že poslanec Robert Fico je v opitom stave! Na to všetko mu Fico ukázal prostredný prst. Je zaujímavé, koľko času má pán vládny poslanec Pročko, ktorý v časoch, kedy slovenská ekonomika padá na kolená a ľudia nevedia čo ďalej. Asi by mal začať viac v parlamente pracovať a nie sa zaoberať hlúposťami. Veď tak vyzerajú aj komentáre od jeho vlastných voličov na jeho stránke.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *