Slovensko

Slovenku bez respirátora nepustili na súd, tak prišla s kladivom a rozbila dvere

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ženu v Topoľčanoch nepustili na súd, pretože nemala nasadený respirátor. 40- ročná žena sa tak vrátila po tretíkrát, ale opäť nie s respirátorom, ale kladivom, ktorým rozbila vstupné dvere na súde, píše denník SME. (foto:ilustračné)

Podľa denníka SME ide o osobu, ktorá je trestne stíhaná aj za prečin útoku na verejného činiteľa. A tiež sa mala dopustiť priestupku, ktorý spočíval v poškodení obrazu súčasného ministra vnútra. Nakoľko existuje dôvodná obava, že bude pokračovať v páchaní násilnej trestnej činnosti prokurátorka navrhla vziať obvinenú do preventívnej väzby. 

Žena podľa denníka SME prišla na súd trikrát. Dvakrát sa pokúsila vstúpiť do budovy bez nasadeného respirátora. Tretíkrát si priniesla zakúpené kladivom a rozbila vonkajšiu výplň dverí, čím podľa predbežného vyčíslenia spôsobila škodu 420 eur s DPH.

Denník SME informuje, že žena údajne pracuje v Piešťanoch a v deň, keď poškodila dvere na topoľčianskom súde, sa odohral incident aj v piešťanskom supermarkete Lidl, po ktorom obvinili troch mužov z Nitrianskeho kraja. „Antirúškarov stíhajú za prečiny útoku na verejného činiteľa a výtržníctva. Jedného vzal sudca v nedeľu do väzby,“ píše SME. 

One Reply to “Slovenku bez respirátora nepustili na súd, tak prišla s kladivom a rozbila dvere”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *