Slovenka spísala všetkých v bytovke, ktorí mali porušiť zákaz vychádzania. Tí jej doniesli Lexaurin

Na sociálnej sieti sa začal šíriť obrázok, kde na neznámom vchode bytovky bol na nástenke oznam nahnevanej susedy. Tej sa nepáčilo, že počas sviatok a cez zákaz vychádzania niektorí ľudia podľa nej tieto nariadenia porušili.

Nahnevaná Slovenka dokonca dokázala pozorne spočítať všetky byty, ktoré mali porušiť zákaz vychádzania. Ako však vedela, kam títo ľudia išli? Pretože zákaz vychádzania sa nevzťahuje na nákup potravín či cestu do práce. Slovenka sa rozhodla napísať oznam, v ktorom uviedla všetky byty a hlásiť to bude na polícii.

Obyvatelia bytov na ňu reagovali okamžite a nazvali ju „pani od ŠTB“ a odporučili jej navštíviť psychiatria. Dokonca niekto k oznamu prilepil Lexaurin a dopísal „Ponúknite sa“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353