Slovenka prekonala koronavírus a poradila, čo užívať počas choroby: "Na 7. deň vám je zrazu dobre" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slovenka prekonala koronavírus a poradila, čo užívať počas choroby: “Na 7. deň vám je zrazu dobre”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Strach z koronavírusu je v každom z nás a ľudia sa boja nákazy. Na Slovensku je pomerne málo nakazených a tak nevieme z prvej ruky, aké to je vlastne je mať tento vírus v tele.

Podľa informácii sa koronavírus prejavuje ako typická chrípka len s tým, že niektorých začnú bolieť svaly (ako pri svalovke) a majú problém s dýchaním. No niektorí prekonali koronu a ani nevedeli ako.

Slovenka Barbara s priateľom už koronavírus prekonali a na sociálnej sieti uverejnila príspevok, kde opísala ich situáciu.

“Prežili sme to, je to hnusná choroba, ale dá sa to zvládnuť, je to tak na 10 dní, tých prvých 7 vie byť zlých.” píše v úvode Slovenka.

Ďalej hovorí o tom, že sa snažili neužívať tabletky na zníženie horúčky, pretože vraj teplota má zastaviť šírenie vírusu v tele.

Kedže tabletky na koronavírus nie sú, snažili sa piť čaje z lipy, zázvoru, mäty a jesť cesnak, chren a veľa zeleninových štiav či ovocia.

Vyliečená Slovenka tvrdí aj to, že koronavírus je veľmi zvláštna choroba, kedže na 7. deň vie akoby telo rozoznať vírus a ostane vám z ničoho nič lepšie.

Na koniec si prečítajte aj symptómy choroby, ktoré opisuje samotná Slovenka:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *