Slovenka Beáta chce, aby bola vakcína povinná a odmietači by mali ísť do väzenia na desať rokov

Ľudia na Slovensku sa rozdeľujú do viacerých skupín. Niektorí nemajú problém sa dať zaočkovať a iní zase úplne odmietajú očkovanie. Potom sú tu takí, ktorí by sa dali zaočkovať len ruskou vakcínou a tej zo západu neveria.

Vakcína má byť akási priepustka na slobodu a napríklad v Izraeli už po dvoch dávkach zaočkovania dostanete zelený pas „Green Pass“ a ste slobodnejším človekom. Môžete obedovať vo vnútri reštaurácie či navštíviť fitness centrum.

Slovenska Beáta by na to išla ešte tvrdšie. Vakcínu by dala povinne a kto ju odmietne, by podľa nej mal dostať desať rokov za mrežami.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353