Spoločnosť

Slovanisti dostali pokutu 3-tisíc eur za nápis „Na bielych životoch záleží“. Liberáli oslavujú!

Fanúšikovia futbalového klubu Slovan Bratislava vyvesili na nedávnom zápase proti Michalovciam obrovský transparent s nápisom „White Lives Matter“ (Na bielych životoch záleží). Teraz dostali za tento údajne rasistický transparent pokutu.

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväz tvrdí, že transparent bol provokatívny a klubu udelila pokutu. 3-tisíc eur dostali aj za neslušné správanie sa fanúšikov, ktorí boli vulgárni a pokrikovali nadávky počas zápasu. Fanúšikovia kričali aj na premiéra Igora Matoviča, že je koko.. (Video Tu).

„ŠK Slovan Bratislava futbal (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, priloženej fotodokumentácie a vlastných zistení, za HNS divákov (vulgárne pokriky a hrubé urážky) a vyvesenie provokatívneho transparentu v sektore C počas stretnutia 4. kola FL – Nadstavbová časť o titul ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce a za HNS divákov (vulgárne pokriky, hrubé urážky a použitie pyrotechniky) a nedostatočnú US (umožnenie vnesenia a použitia pyrotechniky) počas stretnutia 5. kola FL – Nadstavbová časť o titul ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava, podľa čl. 57/1a, b a čl. 58/2a, b, h DP ukladá DS – finančnú pokutu 3000 €, podľa čl. 58/3, čl. 36/2a a čl. 12/6 DP,“ píše sa v oficiálnej správe. 

Správu zdieľal aj liberálny portál Refresher s oslavným popisom „Aspoň niečo.“ Refresher je portál pre mladých ľudí, ktorý v minulosti podporoval aj transsexuála z Bratislavy, ktorý sa premával v ženskom erotickom prádle v potravinách pred malými deťmi (článok tu aj tu).

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

4 Replies to “Slovanisti dostali pokutu 3-tisíc eur za nápis „Na bielych životoch záleží“. Liberáli oslavujú!

  1. Hanba, škandál, svet naruby! Transparenty Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží) – označil niekto za rasistické??? Udelil niekto ich autorom /nosičom nejakú pokutu??? A takéto transparenty boli nesené napríklad aj počas slniečkárskeho pochodu Bratislavou. Ak je BLM nerasistické, potom WLM je presne rovnako nerasistické! Za tieto brutálne a podlé manipulácie na vedomí ľudí, potláčanie pravdy a servilné a masochistické zneúcťovanie našej Slovanskej rasy a hanobenie našich predkov, raz niekto bude musieť niesť zodpovednosť!!!

  2. „Ďalšia tehla v múre“ = narastá polarizácia v spoločnosti. A odchod z EU sa tak blíži. Slovexit a V4exit!

  3. Povedzte mi kur.. va za čo… či snáď na bielych nezáleží ja na ich mieste by som to ťahal po súdoch pretože co sa deje nemá obdobu. Preto ze ak nemá biely pracujúci ľud žiadnu hodnotu a nezáleží na našich zivotoch tak potom musíme zmeniť štýl života a premýšľania a začať cicat štát a zneužívať systém. Ľudia je.. be vám spametajte sa… Buďte hrdy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *