Slováka bez rúška držali neschopní policajti a tak zavolal na políciu a hneď ho pustili (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slováka bez rúška držali neschopní policajti a tak zavolal na políciu a hneď ho pustili (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video Slováka, ktorý sa rozhodol si nakúpiť bez rúška či respirátora, čím porušil nariadenia. Keď si to všimol sbskár prevádzky, okamžite zavolal policajnú hliadku. Muž však podľa vyjadrovanie na videu rozumie veľmi dobre problematike a policajti pri ňom len prevracali očami a nevedeli odpovedať súvisle na otázky. Muž na video ju dokonca bývalý majster sveta v kulturistike Štefan Havlík.

“Včera spoločný nákup s priateľmi v počte 8ks. Viete ono to tak zvyčajne chodí, že pracovníci SBS si tak akurát trúfnu na mamičku s dieťatom, alebo starú babku. V tomto prípade ani slovo nepadlo a zatiaľ čo sme si v kľude nakúpili, rovno volali 158. Ale prečo vlastne? To nevedeli povedať ani samotní príslušníci polície, oni iba podľa vlastných slov plnili úlohy na základe paragrafu 2 o policajnom zbore. Aký priestupok sme spáchali však povedať nevedeli. V takom prípade PAPA, prajeme Vám pekný deň” poukazuje Havlík.

“Prečo policia SR stále hrá túto hru? Naučíme sa názov paragrafu, bez toho aby sme vedeli o čom hovorí a je vybavené? NIE, nie je! Treba sa naučiť trochu viac. A hlavne je konečne potrebné prestať rozvracať právny štát!!! Predstavte si, že by policajti plnili skutočne svoju úlohu a chránili práva SLOBODNÝCH občanov? Za jeden jediný deň by bolo po tomto cirkuse” zakončil Havlík.