Slovák vo Švédsku: Policajti prestaňte podporovať Matoviča! Budete hrdinami Slovenska!

Slovák žijúci vo Švédsku natočil na sociálnej sieti video, kde ukazuje vnútorné detské ihrisko plne detí, ktoré sa hrajú a zabávajú. Upozorňuje tým na to, že na Slovensku sú malé deti políciou vyhadzované z takýchto ihrísk a to dokonca z vonkajších (video tu a tu). Obce a mestá sa rozhodli opáskovať takéto plochy, kde sa zdržiavajú deti a rodičia, aby zabránili šíreniu vírusu. Niektorí sa však chytajú z hlavy a nemyslia si, že by to deťom uškodilo.

Roman však odkazuje policajtom, aby takéto deti na Slovensku nechali na ihriskách sa hrať a len odišli ďalej. Dokonca ich vyzýva, aby prestali podporovať Matoviča, čím by sa stali hrdinami Slovenska.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353