Slovák sa rozprával s migrantom: „Vo Francúzsku sú rasisti. Nedarujú mi jedlo ani peniaze“ (Video)

Slovák žijúci v Taliansku známy na sociálnych sieťach pod menom Hrica Lubos nahral video v talianskych uliciach s migrantom, ktorý je v Taliansku nelegálne.

Migrant zo Senegalu vo videu tvrdí, že bol aj vo Francúzsku, no tam sú ľudia rasisti, pretože mu nedarujú jedlo ani peniaze. Dokonca sa migrantovi nepáči, že keď sa náhodným bielym ľuďom zdravý „Dobrý deň“ odmietajú mu odpovedať a preto sú podľa neho rasisti.

Pravdou však je, že migranti sám priznáva, že nevie dobre po taliansky no lámavým jazykom opakuje, že bieli sú rasisti, pretože nemajú radi čiernych.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353