Slovák sa chválil na Facebooku, že nakazený chodí do obchodov. Polícia ho prišla navštíviť

Slovák Richard písal na sociálnej sieti, že nedodržiava nariadenia a nakazený vírusom Covid 19 chodí nakupovať. Polícii tohto muža nahlásili a tá konala. Muža navštívili doma.

Podľa polície sa nakoniec zistilo, že muž vôbec nie je pozitívny na koronavírus a označili ho za „Machra na facebooku, v realite vzorný občan“.

„Upozornili ste nás na príspevok istého Richarda, v ktorom sa na Facebooku „chválil“, že je infikovaný vírusom a chodí po verejnosti. Autora sme navštívila doma a po predložení potvrdení vieme konštatovať, že je negatívny a vzorovo – pravidelne sa zúčastňuje antigénového testovania.“ píše polícia.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353