Zo sveta

Slováci žijúci v Anglicku o tom, ako je deťom v školách nútená LGBT ideológia (Video)

Slovenská konzervatívna aktivistka a youtuberka Lívia navštívila hlavné mesto Anglicka, aby tam vyspovedala žijúcich Slovákov. Tí sa jej vyspovedali o tom, ako je tlačená LGBTI ideológia deťom v školskom a predškolskom veku.

Z výpovedí Slovákov ostanete šokovaní a viac sa dozviete vo videu, ktoré natočil portál Kulturblog:

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

2 Replies to “Slováci žijúci v Anglicku o tom, ako je deťom v školách nútená LGBT ideológia (Video)

  1. Ked sa chystalo referendum za rodinu, ten fetak moderator vtedy este v RTVS, teraz je na aktualitach, nenechal Chromika dohovorit, za to Poliacika nechal.
    Kto by to chcel v archuve rtvs na webe hladat, najde tam aj taky progresivny skvost od Poliacika, ze kto je proti sexualnej vychove na skolkach, je pedofil. Povedal to slovami ze kto je proti, je proti aby sa deti nedozvedeli ako vyzera zneuzivanie, aby ich mohli zneuzivat. Alebo priblizne tak. To uz bolo vela i na toho progresivne fetujuceho moderatora.

    Male deti sa nemaji co ucit sex. vychovu (to je zamerna sexualizacia pre pedofilov). Na to staci 2.stupen ZS (ked idu do puberty, zacinaju sa prirodzene sexualizovat) . Maximalne sa im ma povedat, co nesmie robit nik dospely a nie ucit ich masturbovat a ake sexualne praktiky existuju. Na to budu mat od 10. roku cely zivot.

  2. Poradím vám. Zbalte sa a choďte domov!!! Skôr ako z vašich detí urobia čistých de. Bilov!!! Aj tak život na západe už nie je čo bol. Migranti sa už o to postarali. Človek aby sa bál isť večer na prechádzku, že ho nebude prenasledovať dáky … Veď si len všimnite čo sa deje teraz v USA a už sa to prenáša aj do západnej Európy!!! Kam ste to na tom západe s tým vašim liberálnym kapitalizmom dopracovali? To aby sa bieli ľudia mali klaňať čiernym ľuďom? Aby si bieli ľudia mali kľaknúť pred čiernymi ľuďmi? NIKDY!!! To potom ma rovno napadá báseň od Sama Chalupku MOR HO!!! Asi tak!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *