Slováci žiadajú odstúpenie vlády, inak začnú ničiť budovy, autá a vyhrážajú sa, že majú všetky adresy politikov

Portál noviny.sk zverejnil reportáž o možnom chystajúcom sa teroristickom útoku na slovenskú vládu a prezidentku. Páchatelia sa vyhrážajú, že ak vláda neodstúpi do 31.marca tak sa začnú krvavé časy.

Teroristi tvrdia, že majú adresy politikov a aj tie s prechodnými bydliskami. Ak ich neposlúchnu, začnú sa krvavé časy. Budú ničiť vládne budovy, autá a podobne. „Vy ste nám tu nastolili režim chaosu, teraz vám ukážeme chaos v pravom slova zmysle“ píšu vo výhražnom letáku.

„SIS sa spolu s Policajným zborom intenzívne venujú hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok,“ uviedla v stanovisku Slovenská informačná služba pre noviny.sk

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353