Slováci začali petíciu pre otvorenie fitness centier, podpísať sa môžete tu:

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič oznámil spustenie štvrtej fázy uvoľňovania opatrení pri pandémii Covid-19. Otvorené budú napríklad obchodné centrá, kiná, divadlá alebo vnútorné priestory reštaurácii.

Stále však ostávajú zatvorené fitness centrá. Tieto športoviská môžu využiť len športové kluby a teda jedinci si stále nezacvičia. Ľudia sa však čudujú, prečo nemôžu ísť do fitka, keď ich môže byť naraz sto v kine. Začali spisovať petíciu a za necelých 24 hodín ju podpísalo už vyše 1500 ľudí.

Podpísať sa môžete aj vy tu…

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *