Slováci využívajú linku, kde nahlasujú neposlušných. Tí si vraj zaslúžia trest

Mestská televízia Trnava priniesla reportáž o dodržiavaní opatrení, a aj o telefonickej linke, kde môžu ľudia nahlasovať, ak niekto porušuje nariadenia. V Trnave mestskí policajti evidujú denne okolo 5 až 10 nahlásení od občanov.

Ľudia nahlasujú, ak vidia, že sa niekde zgrupujú občania alebo ide o stretávanie sa v pohostinských priestoroch. Niektorí to však cítia ako udavačstvo. Iní zase stoja za tým, aby sa takéto porušenia nahlasovali, pretože podľa nich si zaslúžia trest.

„Ak by som také niečo videl, tak určite by som to využil. Podľa mňa, ak sú nejaké opatrenia, mali by sa dodržiavať.“ povedal mladík v reportáži na margo telefonickej linky ministerstva zdravotníctva.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353