Slováci na dne a minister Krajniak sa pýta, či má peknú fotku a žiada srdiečka a páčiky: „Ste v puberte? Koho to zaujíma!“

Slovensko sa spamätáva po koronavíruse a tisíce ľudí ostali bez práce či sa im zrútilo podnikanie. Ceny všetkého idú hore a znovu sa hovorí o tretej vlne. Nevyzerá to, že nás čakajú lepšie časy, no minister sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak zo Sme Rodina má čas na všetko.

Najnovšie na svojom facebooku ukazuje svoju novú fotku, ktorou sa chváli a pýta sa, či si ju má dať ako profilovú. Od ľudí žiada páčiky a srdiečka. Dostal však vynadané a výsmech.

„Vy ste čo v puberte,či skúšaťe koľko si ešte môžte dovoliť k zbedačenemu národu?Koho zaujíma ako vyzeráte,?Vy ste tam komplet všetci pošahany.“ pýta sa Jana.

„Politická kultúra ako sa patrí dávam páčik aj milión srdiečok a odpadávam kde sme to dopracovali. Idem si túto super perfektnú fotku zavesiť na stenu. Ďalej sa venujte FB ako všetci politici toto je dôležité. Ste proste super najlepší a máte najlepšiu fotku.“ píše Michal.