Slonia matka s malým potomkom sa snažia zúfalo uniknúť pred ohnivými guľami rozzúrených ľudí v Indii - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Slonia matka s malým potomkom sa snažia zúfalo uniknúť pred ohnivými guľami rozzúrených ľudí v Indii

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vzhľadom na obrovské odlesňovanie veľkých častí lesov v Indii, vidieť slony putovať aj na miestach, kde žijú ľudia v dedinách a rôznych komunitách.

Mnohé zvieratá v Indii sú nútené prenikať aj do častí, kde žijú ľudia, na ich polia cez plodiny putujú a hľadajú si prístrešie pred nebezpečím. V Indii sa odlesňujú obrovské časti lesov, kde žijú vo voľnej prírode zvieratá a tie sú teraz nútené opúšťať svoje prirodzené miesta pre život.

Slony zmätené putujú a hľadajú si nové miesta na život a pri prechádzaní tak poškodzujú obyvateľom Indie ich plodiny na poliach a ľudia sa ich snažia vyhnať. Tu však použili extrémne opatrenia a na slony útočia ohnivými guľami.

Na fotografii vidíme rozčúlených obyvateľov Bishnupuru, ako hádžu ohnivé gule na matku so svojím potomkom a zúfalo sa snažia uniknúť.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *