Slniečkarom z PS sa nepáči, že Mazurekove video o protestoch v USA zdieľajú tisíce ľudí - MAGAZÍN 1
Slovensko

Slniečkarom z PS sa nepáči, že Mazurekove video o protestoch v USA zdieľajú tisíce ľudí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek (ĽSNS) natočil reakčné video o nepokojoch v USA, kde ľudia protestujú, kvôli zavraždenému černochovi Georgeovi Floydovi.

Mazurek vo videu čerpá z oficiálnych zdrojov, ktoré hovoria aj o tom, že v Amerike je až 55% obetí policajného násilia na bielych ľuďoch. O polovicu menej a to 27% je obeťou policajnej brutality černošská populácia v USA.

„To znamená, že k žiadnemu systematickému rasistickému prístupu polície v USA, voči černošskej komunite nedochádza. Dokonca, štatistiky hovoria, že je omnoho pravdepodobnejšie, že černocha zabije černošský policajt, než belošský.“ hovorí vo videu Mazurek.

Mazurekove video za jeden deň zdieľalo už viac ako 2300 ľudí a videlo ho skoro stotisíc ľudí.

Toto sa nepáči liberálom z Progresívneho Slovenska a okamžite sa do Mazureka pustili, aj keď ten len čerpal informácie, ktoré sú voľne dostupné pre každého.

„Pokrytectvo niektorých ľudí nemá hranice. Milan Mazurek včera natočil video, v ktorom varuje pred černošským násilím v USA. Za deň má vyše 1600 zdieľaní (v čase písania článku 2300). Ten istý Mazurek, ktorý sa preslávil vulgárnym hulákaním na moslimské ženy s deťmi. Ktorého parťáci na ne hádzali kamene.“ napísal člen PS Šimečka.

Neoliberálom sa asi nepáčilo, že Mazurek vo videu spomenul aj agresívnu skupinu Antifa, ktorá pomáhala strane Progresívne Slovensko narúšať primitívnym spôsobom predvolebné mítingy ĽSNS (video tu).

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *