Spoločnosť Zo sveta

Slniečkarka vyhlásila: „Nebude stačiť zbombardovať Rusko! Musíme jesť deti a zachrániť planétu“

Problém preľudnenia planéty a jej znečistenie nezmizne, „aj keby bolo Rusko vybombardované“, a preto je potrebné „zjesť deti“.

Túto neuveriteľnú tézu vyhlásila aktivistka z hnutia LaRouche na schôdzke s Alexandrou Ocasio-Cortézovou, kongresmankou snemovne reprezentantov za Demokratickú stranu v USA.

Video zo scény zdieľal novinár Ryan Saavedra na svojom Twitteri.

Členka hnutia LaRouche v tričku s nápisom „Zachrániť planétu – jesť deti“ predniesla poslucháčom trochu hysterickú reč, že „na planéte je príliš veľa ľudí“ a vyzvala na „zbavenie sa detí“.

Hnutie samotné upozornilo na incident, a pripustilo, že vyhlásenie ich aktivistov bola dráždivá politika.

Navyše si hnutie LaRouche všimlo, že Ocasio-Cortézová „nevylúčila“ možnosť navrhnutú aktivistkou.

Zábery ukazujú, že volanie členky hnutia LaRouche „zjesť deti“ vyvolalo v hale kontroverzné reakcie. A keď aktivistka ukončila reč a stíchla, členka kongresu ju povzbudil a povedala nech „pokračuje“, ale mikrofón jej bol odobratý a bola požiadaná, aby sa posadila.

Potom, čo sa aktivistka upokojila, Okasio-Cortesová oznámila, že treba naliehavo riešiť otázku zmeny klímy a uvedomiť si, že v tejto otázke existuje mnoho riešení.

Hnutie založil americký ekonóm a politik Lyndon LaRouche. Organizácia naďalej propaguje jeho myšlienky a vyzýva k reforme globálneho finančného systému.

2 Replies to “Slniečkarka vyhlásila: „Nebude stačiť zbombardovať Rusko! Musíme jesť deti a zachrániť planétu“

  1. Členka hnutia LaRouche v tričku s nápisom „Zachrániť planétu – jesť deti“ vyzerá byť tiež ešte dieťa – tínedžerka !
    No keď tvrdí, že planéta je preľudnená, nech ide príkladom a nechá sa zjesť…

    Greta, Greta ! … Vidíš, čo si spôsobila tým svojím klimatickým alarmizmom ?! … Ľudsto sa kvôli tebe chce vrátiť ku kanibalizmu a potom späť do jaskýň !
    Čistý LIBERÁLNO-PROGRESÍVNY REGRES !

  2. Podotkol by som že slečna Grétka je vážne psychicky chorá. Som rozčarovaný koľko chorých jedincov sa po jej príklade „opičí“ . Na margo vyhlásenia americkej aktivistky poviem iba jednu vec. Nakoniec Vám budú vládnuť blázni. To je daň za to,že keď múdry mali možnosť konať nerobili nič. Je to smutné ale žiaľ pravdivé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *