Slovensko

Slniečkari zase otravovali kotlebovcov: „Keď bol Kotleba vo vláde nič neurobil!“ vo vláde však nebol

Liberáli nezvládajú tlak zo strachu, že sa nedostanú do parlamentu a nebudú vládnuť, a tak vysielajú svoje málopočetné skupinky slniečkarov na všetky akcie, kde má míting ĽSNS.

Scenára sa opakuje na každej akcii. Zapálené sviečky, prečiarknuté hákové kríže a bránenie vstupu do sály, kde prichádzajú voliči ĽSNS. No a samozrejme kopec vykrikovania a vymyslených fráz ako napríklad „Ja som tiež Kotlebu prvý krát volil, ale teraz ho už nebudem a nemali by ste ani vy!“.

Dokonca v Lučenci padol aj jeden skvost a pre liberálov typická hlúposť, a jeden z nich tam sympatizantovi ĽSNS povedal, že „Za tú dobu čo bol Kotleba vo vláde nič nespravil!“. Typická taktika liberálov, vymyslieť si niečo naivné a kričať to ľudom. Kotleba nikdy vo vláde nebol a je prvé 4 roky v parlamente, a to v opozícii, a teda ani nič urobiť nemohol.

Šéfovi ĽSNS sa však vrásky na čele robiť nemusia a aj keď liberáli vysielajú svojich pár poskokov otravovať na ich mítingy, vždy je to len hŕstka ľudí a sály, kde rečnia kotlebovci, sú za každým úplne preplnené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *