Komentáre

Slniečkari to nezvládli! Chystajú protest proti rozhodnutiu súdu a ĽSNS (Komentár)

Dalo sa to čakať! Neoliberálne protislovenské živly, ktoré šíria nenávisť na sociálnych sieťach sa spájajú a chystajú protest proti strane ĽSNS a rozhodnutiu súdu, ktorý uznal, že ĽSNS nenesie fašistické totalitné prvky a stranu nezrušil.

Stránka, ktorá schválne nesie názov „Naše Slovensko“ oznámila Antifašistickú mobilizáciu na 2. mája 2019 v Bratislave. Na proteste chcú pochodovať ulicami starého mesta a vyjadriť svoj nesúhlas s rozhodnutím súdu.

Je zaujímavé, že práve tí, ktorí si hovoria antifašisti, nesúhlasia s demokraticky zvolenou stranou a idú bojovať za to, aby bola totalitnými praktikami zrušená. Tu vidíme skutočný fašizmus, ktorý sa schováva za akože antifašizmus.

Stránka „Naše Slovensko“, ktorá organizuje tento pochod, schválne používa časť mena z Ľudovej strany Naše Slovensko a podporujú ju všetky neoliberálne subjekty vrátane nenávistnej stránky ZOMRI.

Slniečkari to evidentne nezvládli a musia sa v uliciach vybúriť a ukázať, že demokracia je to posledné, za čím stoja, aj keď sa na ňu hrajú a dokonca si hovoria liberáli. V skutočnosti však majú na míle ďaleko od slobody a každý, kto má iný názor ako oni, je hneď onálepkovaný ako fašista, extrémista či xenofób.

Našťastie sa spoločnosť prebúdza a odhalila tento falošný liberalizmus skôr, ako nám tu začne vládnuť a Slovensko sa nestane krajinou, kde choré hodnoty, ako môžeme vidieť v západnom svete, úplne potlačia zdravé hodnoty a kultúru národov, ktorá nám je blízka.

2 Replies to “Slniečkari to nezvládli! Chystajú protest proti rozhodnutiu súdu a ĽSNS (Komentár)

  1. Že by to ťažko znášali ? Nevedia prehrávať, veľmi ma teší,že pán Kotleba vyhral súd , nech si slniečkari n-s-r-

    Super pán Kotleba,fandím Vám

  2. A ten protest zaplatili fašisti Soros, Eset a Penta. To je na smiech. Fašista Soros a jeho otroci majú len trojbodovú agendu: vojnové štvanie na svetovú vojnu proti Rusku a Číne, podpora islamizácie Sorosovými muslimskými bojovníkmi, podpora anarchie cez nadpráva LGBT a beztrestnosť asociálov. A ĽSNS je proti, preto proti nej platí tieto aktivity. Eset a Penta mu trčia z prdele, aby mohli podnikať v USA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *