Skončil ako poslanec, lebo mal zneužívať malé dievčatá, teraz mu Matovič ďalej královsky platí - MAGAZÍN 1
Slovensko

Skončil ako poslanec, lebo mal zneužívať malé dievčatá, teraz mu Matovič ďalej královsky platí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý poslanec hnutia Igora Matoviča OĽANO Ján Herák, ktorého niekoľko maloletých dievčat obvinilo so sexuálneho znužívania si ďalej žije, ako král a strana OĽANO mu podľa Pčolinského platí mesačne obrovské peniaze.

Podľa poslanca by mal Herák zarábať naďalej až 3000 eur mesačne! Herák obvinili že na detských táboroch zneužíval veľmi mladé dievčatá. Sexuálne dokonca aj cez vianočné sviatky.

„Pri mojom bratovi neplatí prezumpcia neviny. Keď ide o nominantov OĽANO, zrazu hovoria o prezumpcii neviny. Exposlanec Herák, obvinený zo sexuálneho zneužívania, je ďalej zamestnaný v OĽANO za 3000 eur,“ napísal Pčolinský.

„Nevidíme dôvod reagovať na výroky pána poslanca Pčolinského, keďže od obvinenia a väzobného stíhania svojho brata pre korupciu a podplácanie sa voči hnutiu OĽANO a jeho nominantom správa mimoriadne zaujato,“ uviedol pre TASR hovorca OĽANO Matúš Bystriansky.