Slovensko

Škandál! Na internete unikli cestovné pasy politikov so všetkými údajmi

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tak toto je naozaj škandál! Na sociálnej sieti sa voľne na stiahnutie objavili cestovné pasy so všetkými informáciami od našich politikov. Nájdeme tam mená ako Richard Sulík, Droba či celý špeciál, ktorý letel na výstavu EXPO v Dubaji.

Facebookova stránka Nekŕmte nás odpadom uverejnila vo svojom profile príspevok od používateľa, ktorý hovorí o tom, že na internet unikli citlivé údaje mnohých vládnych predstaviteľov, ako napríklad Richarda Sulíka, Jozefa Viskupiča (súčasný predseda Trnavského samosprávneho kraja a bývalý poslanec NR SR), Ondreja Luntera (poslanec Banskobystrického samosprávneho kraja), či Juraja Drobu (exposlanec SaS a súčasného predsedu Bratislavského samosprávneho kraja). Pasy a citlivé údaje získali pravdepodobne vďaka návšteve Sulíkovho EXPO v Dubaji. Celkový počet uniknutých a na interntet nahraných súkromných dokumentov, pasov, je 60. Medzi nimi aj napríklad dcéra Richarda Sulíka, Alexandra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *