Slovensko

Situácia v našich nemocniciach sa už dva dni po sebe zlepšuje

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na Slovensku platí už druhý deň lockdown a ľudia sa z obchodných centier premiestnili do hypermarketov. Za včerajší deň pribudlo na Slovensku 9 331 PCR pozitívnych testov.

Dva dni po sebe sa ale zlepšuje situácia v nemocniciach a pacientov ubúda. Dnes ich máme 3 126.

Ochorenie COVID-19 si vyžiadalo 70 úmrtí.

Pred týždňom sa dalo otestovať 23 440 ľudí. Pozitívne testy malo 7 418 testovaných, z nich 71 percent nebolo zaočkovaných. Pribudlo vtedy 56 obetí, v nemocniciach bolo hospitalizovaných 2945 chorých.

One Reply to “Situácia v našich nemocniciach sa už dva dni po sebe zlepšuje”

  1. Na houby je to, že nemocnice za to kovidovanie dostávajú pekné €. A keď nejakému nešťastníkovi si zápalom priedušiek alebo s angínou narvú hadicu do krku (na ventiláciu) je malá možnosť, že to prežije. Ventilátor mu nenávratne poškodí dýchacie ústrojenstvo, mal by sa používať len v prípadoch keď je pacient už na pokraji smrti, teda posledná možnosť.
    To je neskutočné, človek ide trebárs s prechladnutím a horúčkou do nemocnice v domnení, že mu tam pomôžu a že sa za dva – tri týždne bude venovať zasa bežnému životu a oni ho v tej nemocnici normálne zprovodia zo sveta. Čisto za mňa: rúška – symbol otroctva a plesne na pľúcach/strata imunity, AG a PCR testy o ničom nevypovedajú, štatistiky testov sfalšované nakompletku (ako školy poslancov dnešnej koalície), médiá TV a rozhlas (hlavne rádio fakepress) – samá chátra zapredaná – čistá propaganda USA, umývanie rúk – v obchoďákoch – okultné zasväcovacie úkony do NWO – proste klasika elít zo západu, proste samé ohavnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *