Slovensko

Šimečka by chcel, aby EÚ pokutovala neposlušné štáty. Uhrík sa do neho takto pustil a povedal to nahlas

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec za ĽSNS Milan Uhrík vystúpil v európskom parlamente. Pustil sa do liberálov a vyčítal im, že chcú trestať štáty ako Slovensko, Maďarko alebo Poľsko, lebo nepodporujú migráciu alebo LGBTI.

„Fanatici v EÚ chcú presadiť sankčný mechanizmus na trestanie štátov a vlád, ktoré odmietajú imigrantov, LGBT agendu a nechcú slepo poslúchať zahraničné mimovládky. Lebo tým vraj porušujú liberálne 🏳️‍🌈 „európske hodnoty“, a to musí byť trestné! Na poslušnosť štátov by mali z Bruselu dohliadať politickí komisári 🇪🇺, a tie vlády, ktoré neposlúchnu, nedostanú zo spoločného európskeho rozpočtu nič ❌ Naďalej však doň budú musieť platiť❗️ Totalita sovietskeho strihu ako vyšitá. Mrzí ma, že jedným zo spoluautorov tohto trestného mechanizmu je aj „slovenský“ europoslanec Šimečka (PS-SPOLU), ktorý zradil strednú Európu a teraz zradne šije bruselský bič aj na vlastný štát. Presne a poslušne podľa pokynov ✍️ ktoré mu v Belgicku povedia. My však Slovensko a strednú Európu nikdy nezradíme! Staviame sa proti tomuto „progresívnemu“ diktátu spoločne s Poliakmi, Maďarmi, Čechmi a ďalšími, ktorí ešte nestratili zdravý rozum. Držte nám palce, nie sme sami! Sloboda vždy nakoniec zvíťazí. Bojujeme ako levy, a spoločne boj za záchranu Slovenska a Európy vyhráme!“ napísal Uhrík.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!