Slovensko

Šialená žena v Nitre podpálila pumpu a liala benzín okolo seba! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video, kde žena na pumpe v meste Nitra leje pohonné hmoty do ohňa. Vyzerá to, že žena mala v úmysle podpáliť pumpu. V komentároch pod príspevkom domáci píšu, že ma ísť o istú šialenú ženu, ktorá je všetkým známa.

„Žena chytila tankovaciu pištoľ, vystriekala benzín a zapálila,“ povedal zdroj.

Podpaľačka ušla, no nakoniec ju polícia chytila. „Podozrivá osoba je na výsluchu,“ povedala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *