Šeliga vyzýva Lengvarského: Ste generál, nariaďte povinné očkovanie! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Šeliga vyzýva Lengvarského: Ste generál, nariaďte povinné očkovanie!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec rozpadajúcej sa strany Za Ľudí Juraj Šeliga je veľkým zástancom očkovania a sám uz absolvoval tri dávky. Teraz vyzýva na povinné očkovanie.

„Triáž. Doteraz toto slovo Slovensko nepoznalo. Znamená, že lekár sa oficiálne rozhoduje koho na prístroje pripojí a koho nie. Situácia je vážna. Nie je to politický boj, je to boj o život. Iné riešenie ako očkovanie nemáme, nehovoria to politici, hovoria to lekári. Ak veríme neurochirgom pri operáciách mozgu, ortopédom pri výmene kĺbu, verme infektológom, ktorí hovoria, že očkovanie je riešením pandémie,“ tvrdí Šeliga.

Dokonca v tejto situácii navrhuje ministrovi zdravotníctva Vladimírovi Lengvarskému rázne riešenie. „Som presvedčený, že minister zdravotníctva by mal nariadiť povinné očkovanie. V kombinácii s výhodami pre očkovaných, tak môžeme pomôcť našim preťaženým nemocniciam a poraziť pandémiu. Každý deň váhania je zbytočnou stratou na životoch, ktorá sa prejaví o pár týždňov,“ zdôraznil Šeliga a dodáva. „Vladimír Lengvarský je generál, práve teraz potrebujeme vojenský prístup a jasné velenie,“ uzavrel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *